Lusso Accessibile

Home ZAJĘCIA I METODY język angielski
Język Angielski PDF Drukuj Email
Wpisany przez b.ogrodowski   
środa, 29 grudnia 2010 11:06

Codzienna nauka języka angielskiego w Przedszkolu "Baśniowy Ogród"  odbywa się każdego dnia z lektorem – dzieci uczestniczą w zajęciach, pracują z książeczką, śpiewają piosenki, przygotowują fragmenty występów na każdą z przedszkolnych uroczystości w tym języku. Każdego dnia biorą udział w grach i zabawach w języku angielskim. Uczą się także praktycznego nim posługiwania.

Ponadto w "Baśniowym Ogrodzie" prowadzona jest zerówka dwujęzyczna dla dzieci 5 letnich z językiem angielskim. Zajęcia z lektorem języka angielskiego prowadzone są codziennie w obszernym wymiarze aby dzieci jeszcze lepiej uczyły się wymowy oraz osłuchiwały się z "żywym językiem".

Ponadto wplatamy elementy nauczania języków obcych w codziennej zabawie. Nasi Nauczyciele wprowadzają do zajęć codziennych słowa, piosenki, zwroty i wyrażenia w tym języku. Kadra "Baśniowego Ogrodu" nie tylko prowadzi zajęcia przedszkolne ale również stara się porozumiewać z dziećmi w języku angielskim w czasie zwykłych, codziennych czynności: posiłków, ubierania, odpoczynku, zabawy, mycia ząbków itd. Dzieci „absorbują” w ten sposób nowy język z sytuacji dnia codziennego i na ogół podchodzą do tego z wielkim entuzjazmem.

 

Poprawiony: środa, 04 czerwca 2014 23:30