Lusso Accessibile

Historia PDF Drukuj Email
Wpisany przez b.ogrodowski
środa, 29 grudnia 2010 10:02

Od 1 września 2010 roku rozpoczęliśmy działalność  edukacji  i opieki przedszkolnej nad dziećmi. Jesteśmy Niepublicznym Punktem Przedszkolnym o profilu artystyczno - sportowym.

Niezwykle wysoki poziom  świadczonych przez Nas usług edukacyjnych gwarantuje nadzór Kuratorium Oświaty w Warszawie. O Nasze bezpieczeństwo w "Baśniowym Ogrodzie" dba Powiatowa Komenda Straży Pożarnej  a jakość smacznych i pożywnych posiłków dogląda Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim.

Maluchy w wieku powyżej dwóch, trzech i czterech lat poznają siebie wzajemnie, uczą się przebywania w grupie wspólnej zabawy.

Mamy nowy budynek a w nim nowe mebelki, zabawki i duże miękkie klocki, a w ogrodzie urządzony plac zabaw.

Od 2011 roku posiadamy urządzoną salę sportową m.in. mata sportowa do fun judo, ścianka wspinaczkowa, bujawki itp.

W lutym 2012 roku utworzyliśmy salę komputerową zintegrowaną z "zerówką", gdzie dzieci nabywają dojrzałość szkolną.

Jesteśmy "Baśniowym Ogrodem" z autorskim programem wychowania przedszkolnego nauki przez zabawę, prowadzonym metodą zuchową. Zdobywamy sprawności rozwijające Nasze zainteresowania.

Każdy Przedszkolaczek ma swój znaczek., który musiał znaleźć ukryty w pięknym, zielonym ogrodzie.

Uczymy się języka angielskiego, rozwijamy talenty artystyczno- sportowe na licznych zajęciach ponadprogramowych m.in. taniec, fun judo, koło malarskie, teatralne i wiele innych.

Wychodzimy na wycieczki poznawać okolicę i otaczającą nas przyrodę przez cały rok!

Poprawiony: poniedziałek, 20 lutego 2012 18:51